Ráj poutníků

Okolí našeho penzionu

Volné chvíle Vám zpříjemní posezení na terase, kam svítí slunce do pozdního večera. Za pensionem je hřiště vhodné pro nohejbal, volejbal, badminton, pískoviště a houpačky pro děti, což jistě ocení maminky s dětmi. Celodenní zážitky lze prodiskutovat u táboráků. Nejen při nepřízni počasí lze využít společenskou místnost, je možné zapůjčení společenských her nebo sledovat televizi.

Tenisové kurty a koupaliště jsou 10 minut chůze. V obci je možno využít krytou sportovní halu s posilovnou, kuželky. Parkoviště v oploceném objektu penzionu. V zimě si můžete zabruslit na přírodním kluzišti. V okolí je množství běžeckých tratí, sáňkování, sjezdovka Jedlová je vzdálena 18 km. Krytý bazén Rumburk – 16 km. Sauna, fitcentrum – 5 km Poustevny. Aquapark – německý Neustadt 15 km – nutný cestovní pas.

Ráz krajiny nabízí mnohé sportovní využití. Milovníci vody se dostanou ke koupališti procházkou během několika minut. Hned vedle jsou tenisové kurty, které mohou rekreanti využívat. Nespočet turistických stezek je hojně využíváno nejen pěšími turisty, ale i cyklisty. Pokud vám záleží na postavě, můžete si zacvičit v místní posilovně.

V okolí našeho penzionu

Čas pro rezervace

pondělí až pátek

Od 9,00h do 14,00

Tel.: +420 774 283 763

E-mail:
info@rajpoutniku.eu

Rekreační 17
407 79 Mikulášovice

Česká republika

mapa Ráj Poutníků